WOT Recruiter

WN8 wot що це (вн8): таблиця, кольори, який WN8 хороший

WN8 (у спільноті також «вн8») — найпопулярніший показник ефективності гравця World of Tanks. За ним офіцери кланів, взводні та самі гравці на сервері EU (вот еу / wot eu) швидко розуміють, наскільки добре грає людина. Нижче — що таке WN8, таблиця та шкала за кольорами, який WN8 вважається хорошим, формула і як його підняти.

WN8 — що це таке

WN8 — рейтинг ефективності, створений спільнотою гравців (не Wargaming). Він порівнює ваші результати на кожному танку з очікуваними значеннями для цієї машини: шкода, знищені противники, засвіт, очки захисту бази та відсоток перемог. Якщо ви граєте рівно «як середній гравець» на своїх танках, WN8 буде близько 1000–1200.

  • Рахується за всіма танками з урахуванням кількості боїв на кожному
  • Найбільша вага — у завданої шкоди, далі фраги, засвіт, захист і перемоги
  • Не залежить від рівня техніки напряму: очікувані значення свої для кожного танка
  • Очікувані значення (expected values) регулярно оновлює спільнота

Шкала WN8 за кольорами (таблиця вн8)

Кольори WN8 — звична шкала, за якою одразу видно рівень гравця. Такі самі кольори використовуються у статистиці гравців на WOT Recruiter:

КолірWN8Рівень гравця
0–599Червоний — дуже слабкий гравець
600–899Помаранчевий — нижче середнього
900–1249Жовтий — середній гравець
1250–1599Зелений — хороший гравець
1600–1899Темно-зелений — дуже хороший
1900–2449Бірюзовий — відмінний гравець
2450–2899Синій — унікум
2900+Фіолетовий — суперунікум

Який WN8 хороший

Хорошим вважають WN8 від 1250 (зелений), дуже хорошим — від 1600 (темно-зелений). Більшість гравців вот еу мають 600–1250. Типові вимоги кланів:

  • Клани для фану й резервів — від 900–1250 WN8 або без вимог
  • Клани для укріпрайону та маневрів — від 1600–1900 WN8
  • Топ-клани wot eu для Глобальної карти — від 2450 WN8, часто за останніми боями
  • Дивіться не лише загальний, а й «свіжий» WN8 за останні 1000 боїв або 30 днів

Формула WN8: як рахується

Спочатку підсумовуються ваші фактичні показники та очікувані значення за всіма танками (очікуване × кількість боїв). Потім рахуються відношення й нормалізуються — саме так WN8 рахує WOT Recruiter:

rWIN = wins / expWins      rDAMAGE = damage / expDamage
rFRAG = frags / expFrags   rSPOT = spots / expSpots   rDEF = def / expDef

rWINc    = max(0, (rWIN − 0.71) / (1 − 0.71))
rDAMAGEc = max(0, (rDAMAGE − 0.22) / (1 − 0.22))
rFRAGc   = max(0, min(rDAMAGEc + 0.2, (rFRAG − 0.12) / (1 − 0.12)))
rSPOTc   = max(0, min(rDAMAGEc + 0.1, (rSPOT − 0.38) / (1 − 0.38)))
rDEFc    = max(0, min(rDAMAGEc + 0.1, (rDEF − 0.10) / (1 − 0.10)))

WN8 = 980·rDAMAGEc + 210·rDAMAGEc·rFRAGc + 155·rFRAGc·rSPOTc
    + 75·rDEFc·rFRAGc + 145·min(1.8, rWINc)

Тому WN8 зростає насамперед від шкоди: вона входить одразу у два доданки й обмежує внесок фрагів, засвіту та захисту.

Де подивитися WN8 за ніком (статистика вот еу)

У клієнті World of Tanks WN8 не показується — Wargaming використовує власний рейтинг WTR. Дізнатися WN8 гравця на EU можна так:

  • Сторонні сайти статистики — шукайте гравця за ніком і обирайте сервер EU
  • Моди статистики в бою показують WN8 союзників і противників
  • WOT Recruiter показує WN8, відсоток перемог, WTR та історію кланів кожного гравця без клану на сервері EU

Як підняти WN8

  • Завдавайте більше шкоди — це найвагоміший компонент формули
  • Грайте на танках, які у вас виходять — слабкі машини тягнуть WN8 вниз
  • Не зливайтеся на початку бою: живий танк завдає шкоди до кінця
  • Засвічуйте й добивайте — фраги та засвіт дають бонус разом зі шкодою
  • Грайте у взводі з сильними гравцями й переглядайте реплеї
  • Вступіть в активний клан: тренування, укріпрайон і поради досвідчених гравців швидко підіймають статистику

Часті питання про WN8

WN8 wot що це простими словами?

Це рейтинг ефективності гравця World of Tanks: наскільки ваші шкода, фраги, засвіт, захист і перемоги вищі або нижчі за очікувані для ваших танків. 1000–1200 — середній рівень, 1250+ — хороший, 1900+ — відмінний, 2450+ — унікум.

Який WN8 хороший?

Хорошим вважається WN8 від 1250 (зелений). Від 1600 — дуже хороший, від 1900 — відмінний, від 2450 — унікум (синій), від 2900 — суперунікум (фіолетовий).

Що означають кольори WN8?

Червоний — до 600, помаранчевий — 600–899, жовтий — 900–1249, зелений — 1250–1599, темно-зелений — 1600–1899, бірюзовий — 1900–2449, синій — 2450–2899, фіолетовий — 2900 і вище.

Чим WN8 відрізняється від WTR?

WTR — офіційний рейтинг Wargaming, який видно в грі. WN8 створила спільнота; він порівнює результати з очікуваними значеннями для кожного танка і частіше використовується кланами при наборі.

Де подивитися вн8 еу за ніком?

На сайтах статистики за ніком із вибором сервера EU або через моди в клієнті. На WOT Recruiter WN8 уже пораховано для всіх гравців без клану на EU — їх можна одразу запросити в клан.

Чому WN8 різний на різних сайтах?

Сайти використовують різні версії таблиць очікуваних значень і по-різному рахують «свіжий» WN8. Різниця в 50–100 пунктів — нормально.

Шукаєте гравців із високим WN8 у клан?

WOT Recruiter показує WN8 (вн8), відсоток перемог та активність усіх гравців без клану на вот еу і допомагає запросити їх у кілька кліків.

Увійти через Wargaming